Servis

ParsRos; Kullanmış olduğunuz Test Makineleriniz için gerekli olan servis, makine bakımı ve revizyonu ve ihtiyacınız olan her şeyi sağlıyor. Kendi alanında uzman servis personellerimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır. İlk aşamada teknik personelimiz arızanın uzaktan erişim ile çözülebilir olup olmadığına karar verir. Uzaktan erişim ile giderilecek her türlü arıza zaman kaybınızı minimize ederken rakiplerinize karşı sizi avantajlı kılacaktır. Hızlı ve güvenilir servis desteği. İyi eğitimli servis ekibimiz Kusursuz hizmet anlayışı.

Müşteri Politikamız

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Tüm faaliyetlerimizde müşterilerimiz için profesyonel bir şekilde hızlı ve etkin çözümler sunmak ise en önemli ilkemizdir. MÜŞTERİ ODAKLILIK Her zaman en iyisini hak eden siz değerli müşterilerimize, şirket politikaları ile yasal uygulamalar çerçevesinde, uygulanabilir çözümler sunmaya, ihtiyaçlarınızı karşılamaya ve haklarınızı her zaman korumaya özen göstermekteyiz.

İhracat

Parsros, test cihazlarının imalatını ve ihracatını gerçekleştirmekle birlikte , ihracatçı ortakları ve müşterileri ile yurt dışındaki ithalatçı şirketler arasında aracılık görevi yapmaktadır. İhracat yapmak istediğiniz ürünleriniz var ise sizde bizim ihracat ortaklarımızdan biri olun . Müşteri temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir

İthalat

Müşterilerimizin istek ve hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak gereksinim duyduğu test cihazlarının makine ve ekipmanlarının en iyi fiyatla ve en kısa sürede yurt dışından tedarikini gerçekleştirmekteyiz.